Sesijos

Ar jautiesi užstrigus kelionėje? Ar vis dar ieškai, tačiau nerandi kas esi?

Ar yra kažkas, ko tu stengiesi atsikratyti, pakeisti, patobulinti, nusimesti naštą, o gal jauti emocinį diskomfortą?

Aš galiu padėti. Siūlau asmenines Gilaus Žvilgsnio sesijas. Gilus Žvilgsnis nėra terapija ar pratimas siekiant gerų pojūčių. Tai yra vedimu paremta savityros sesija, kur tu gali pamatyti giliai įsišaknijusius apribojimus ir švelniai, be analizės, juos paleisti.

Ši sesija trunka valandą arba pusantros. Geriausia rasti sau laiko, kur gali jaustis netrukdoma ir saugi. Sesijos metu klausimais tiesiogiai nukreipsiu tave į intensyvius pojūčius, ribojančius įsitikinimus, veikiančius sistemoje, kuriuos galėsi pamatyti ir suvokti, ar jie vis dar reikalingi. Tai veikia labai giliuose lygmenyse. Sesija gali buti gana intensyvi, emociška. Jos poveikis gali tęstis kelias dienas, nes kažkas atsiveria, kas anksčiau nebuvo pastebėta. Paprastai sesijos gale jaučiama ramybė ir slegenčių jausmų išsisklaidymas. Sesijos metu dirbam su širdim ir protu, pakviesdami juos harmonizuotis, grįžti į naturalią būseną ir atsipalaiduoti. 

Jeigu jauti užstrigimą, sunkumą judėti pirmyn, slegiančius gyvenimo iššūkius, proto sumaištį ir chroniškus simptomus kūne, - visa tai vyksta todėl, kad kai kurie pasamoniniai įsitikinimai vis dar veikia tavo nenaudai. Tai lengvai gali būti išsiaiškinta ir paleista Gilaus Žvilgsnio metodo pagalba. Apie jį gali paskaityti čia.

Jeigu norėtum užsakyti asmeninę sesiją tau patogiu laiku, susisiek su manim.

Sesija vyksta Skype video arba Zoom pagalba. Viskas, ko tau reikia, - tai pasirūpinti, jog valandos bėgyje niekas netrukdytų, geriausia būti vienai ir įsitaisyti patogiai.

Ko galima tikėtis sesijų pasekoje?


 • Paleidus gilius, ribojančius įsitikinimus, liautųsi egzistencinis kentėjimas;
 • Sąmonėje atsivertų ramybė, laisvė, ir dar giliau - meilė;
 • Bet kurioje, net nemalonioje situacijoje aiškiai matytum problemos priežastį ir sprendimą;
 • Baimę pamatytum kaip pojūtį, o ne sieną trukdančia eiti pirmyn. 
 • Pamatytum, kad visi kentėjimo, ieškojimo ir baimės mechanizmai buvo sukurti neegzistuojančio “aš” gynybai, kurio tikrovėje nebuvo ir nėra;
 • Gyvenime atsirastų lengvumo, paprastumo, laisvės, žaismingumo pojūtis;
 • Ateitų dar nepatirtos, naujos galimybės.


Gali užsakyti vieną arba keletą sesijų. Rekomenduoju susitikti kartą savaitėje, kas leistų kaskart pagilinti transformacijos procesą ir palaikyti dėmesį.

Galite atvažiuoti į Meksiką susitikti su manim gyvai.

Sesija vyksta 90 minučių, jos vertė €70. Galima sumokėti prieš susitikimą per PayPal arba pervedimu į lietuviską sąskaitą.

Taip pat esi kviečiamas prisijungti į Deep Looking grupę Facebooke (angliškai) ir Išsilaisvinimas.Pradžia grupę.Atsiliepimai

Ačiū Ilona! Tiesa išlaisvina! Labai patiko savityros sesijos. Gelmė pasiekiama taip jautriai ir švelniai, drauge tikrai stipru. Visas dėmesys, šiltai ir jaukiai nukreipiamas į esmę. Ašaros neišvengiamos, bet savijauta ir būsena po sesijos puiki. Iš visos širdies kviečiu tiesos ieškotojus, išgyvenančius neigiamus jausmus, nerimą, nerandantiems atsakymų į esminius gyvenimo klausimus. Ilona tikrai padeda rasti savo, esminius atsakymus, kurie atneša visuminį nusiraminimą!
Šiltai, Eglė Stripeikienė

6 komentarai:

 1. Miela Ilona,

  Po pirmos Sesijos su tavim supratau, kad esi ta mokytoja kurios ieskojau. Ieskojau ir nezinojau ko, liudejau ir nezinojau kodel, verkiau ir nesupratau asaru.. Tu man parodei Kelia per Jausmus, Pojucius, Asaras i tai kas cia ir dabar atsiskleidzia. Kiekviena gyvenimo akimirka yra tas kas ieskoma ir nori buti pamatyta, pajausta ir apkabinta. Aciu uz tavo nuosirdu ir suprantanti zvilgsni, uz tavo zodzius ir uz tavo tyla- kurioje atsiskleide Tiesa ir Meile. Aciu kad tu esi!
  Su meile Rasa Loga

  AtsakytiPanaikinti
 2. Netikėta Ilonos dovana!Tas 1.5 val.bendrystės atvėrė neišmatuojamas gelmes manyje.Buvau truputį susimaišyme,o Ilona labai lengvai,džiaugsmingai ir paprastai gražino mane į save.Toks neapsakomas lengvumas,gilus pajautimas,stiprios įžvalgos iškart mane sugražino į Čia ir dabar būseną.Atsivėrė vidinė laisvė,tarsi paleidus save nuo pavadėlio,nuo noro kažkaip save apibrėžti,kažkur įtilpti,kažkaip save apriboti kitų taisyklėmis ir tiesomis.Širdy tokia gausa ir plnatvė,leidimas sau jausti viską.Suvokimas,kad viskas jau yra sukurta,o mes tik patiriam gyvenimą-per save ir per kitus.
  Dėkoju,Ilona!Labai džiaugiuosi,kad susitikom!��❤

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man iš karto rezonavo Ilonos žvilgsnis, toks atviras, suprantantis, su lengva šypsena veide. Ir tai ką ji sako nesukelia įtampos, nors kalbėjome apie man naujai suvokiamus dalykus. Viskas tampa taip aišku ir tikrai taip aišku, kad nesupranti kaip galėjai miegoti iki tol. Esu labai laiminga ir dėkinga kad tokių žmonių yra ir kad aš juos sutinku. Mano širdis rami, siunčia pilnatvės spindulius po visą kūną, namus, pasaulį... Ir visame tame jaučiasi žaismingumas, kas nesaulėtą dieną daro saulėta.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gilus būties džiaugsmas po sesijos su tavim, miela Ilona. Ramybė ir tikrumas. Aciu, kad palaikei kelionėje į patyrimų gelmes, pajutau kaip ištirpo dar viena gili iliuzija. Padėjai pamatyti tai, ka buvo nematoma, jaučiu, kaip dėmesys išsilaisvino iš dar vieno apribojimo.Esu tau dėkinga, ačiū kad esi!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Su Ilona turėjau kelias sesijas ir visi kartai buvo tam tikri atradimai. Po susitikimų atsirado daugiau ramybės, vidinio džiaugsmo, pozityvumo, protas daug ramesnis. Sunku išreikšti viską, net nuovargis dabar kitoks - kažkoks meile ir pozityvu atsiduodantis. Prieš paskutinę sesiją buvo sunku jausti krūtinės ir širdies sritį, būdavo toks sunkumas, kaip dangtis. Dabar lengvai 'įeinu' į tas zonas,ten pasirodo meilė, džiaugsmais ir dėkingumas. Ačiū tau Ilona ❤️

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ilonos sesija man buvo dovana, kurią gavau Gausos projekto metu. Labai džiaugiuosi šiuo pokalbiu. Po susitikimo jaučiuosi atgavusi vidinę pusiausvyrą ir pilnatvės jausmą. Mėgstu stebėti pasaulį, patirtis ir jausmus. Kartais taip nutinka, kad užsisuki į žemiškų reikalų sūkurį ir nepastebi, kaip įkrenti į proto džiungles :) O ten jau laikykis...nejučia pradedi kontroliuoti gyvenimą ir pasiduodi įtikinėjimams, kad reik kažką daryti. Tada ir ateina įtampa. O taip nenoriu to forsavimo ir bereikalingo jėgų švaistymo. Ilona, tas žmogus, kuris susprogdino iliuzijos burbulą ir sugrąžino į mano pačios išjaustą tiesą, kad nereik nieko daryti. Viskas jau yra. Šie Patvirtinimai ir Priminimai man labai brangūs. Jie sugrąžina į vidinę ramybę, į šypseną, į džiaugsmą ir pačią esmę. Leisti gyvenimui eiti, kaip jam einasi, reiškia būti pasitikėjime ir laisvėje. Ilona, dėkoju, kad padėjai sugrįžti į būties esmę :) Linkiu sėkmės ir tikiuosi Iki kitų susitikimų :) Šiltai apkabinu

  AtsakytiPanaikinti