Sesijos

Ar jautiesi užstrigus kelionėje? Ar vis dar ieškai, tačiau nerandi kas esi?

Ar yra kažkas, ko tu stengiesi atsikratyti, pakeisti, patobulinti, nusimesti naštą, o gal jauti emocinį diskomfortą?

Aš galiu padėti. Siūlau asmenines Gilaus Žvilgsnio sesijas. Gilus Žvilgsnis nėra terapija ar pratimas siekiant gerų pojūčių. Tai yra vedimu paremta savityros sesija, kur tu gali pamatyti giliai įsišaknijusius apribojimus ir švelniai, be analizės, juos paleisti.

Ši sesija trunka valandą arba pusantros. Geriausia rasti sau laiko, kur gali jaustis netrukdoma ir saugi. Sesijos metu klausimais tiesiogiai nukreipsiu tave į intensyvius pojūčius, ribojančius įsitikinimus, veikiančius sistemoje, kuriuos galėsi pamatyti ir suvokti, ar jie vis dar reikalingi. Tai veikia labai giliuose lygmenyse. Sesija gali buti gana intensyvi, emociška. Jos poveikis gali tęstis kelias dienas, nes kažkas atsiveria, kas anksčiau nebuvo pastebėta. Paprastai sesijos gale jaučiama ramybė ir slegenčių jausmų išsisklaidymas. Sesijos metu dirbam su širdim ir protu, pakviesdami juos harmonizuotis, grįžti į naturalią būseną ir atsipalaiduoti. 

Jeigu jauti užstrigimą, sunkumą judėti pirmyn, slegiančius gyvenimo iššūkius, proto sumaištį ir chroniškus simptomus kūne, - visa tai vyksta todėl, kad kai kurie pasamoniniai įsitikinimai vis dar veikia tavo nenaudai. Tai lengvai gali būti išsiaiškinta ir paleista Gilaus Žvilgsnio metodo pagalba. Apie jį gali paskaityti čia.

Jeigu norėtum užsakyti asmeninę sesiją tau patogiu laiku, susisiek su manim.

Sesija vyksta Skype video arba Zoom pagalba. Viskas, ko tau reikia, - tai pasirūpinti, jog valandos bėgyje niekas netrukdytų, geriausia būti vienai ir įsitaisyti patogiai.

Ko galima tikėtis sesijų pasekoje?


 • Paleidus gilius, ribojančius įsitikinimus, liautųsi egzistencinis kentėjimas;
 • Sąmonėje atsivertų ramybė, laisvė, ir dar giliau - meilė;
 • Bet kurioje, net nemalonioje situacijoje aiškiai matytum problemos priežastį ir sprendimą;
 • Baimę pamatytum kaip pojūtį, o ne sieną trukdančia eiti pirmyn. 
 • Pamatytum, kad visi kentėjimo, ieškojimo ir baimės mechanizmai buvo sukurti neegzistuojančio “aš” gynybai, kurio tikrovėje nebuvo ir nėra;
 • Gyvenime atsirastų lengvumo, paprastumo, laisvės, žaismingumo pojūtis;
 • Ateitų dar nepatirtos, naujos galimybės.


Gali užsakyti vieną arba keletą sesijų. Rekomenduoju susitikti kartą savaitėje, kas leistų kaskart pagilinti transformacijos procesą ir palaikyti dėmesį.

Galite atvažiuoti į Meksiką susitikti su manim gyvai.

Sesija vyksta 90 minučių, jos vertė €70. Galima sumokėti prieš susitikimą per PayPal arba pervedimu į lietuviską sąskaitą.

Taip pat esi kviečiamas prisijungti į Deep Looking grupę Facebooke (angliškai) ir Išsilaisvinimas.Pradžia grupę.Atsiliepimai

Ačiū Ilona! Tiesa išlaisvina! Labai patiko savityros sesijos. Gelmė pasiekiama taip jautriai ir švelniai, drauge tikrai stipru. Visas dėmesys, šiltai ir jaukiai nukreipiamas į esmę. Ašaros neišvengiamos, bet savijauta ir būsena po sesijos puiki. Iš visos širdies kviečiu tiesos ieškotojus, išgyvenančius neigiamus jausmus, nerimą, nerandantiems atsakymų į esminius gyvenimo klausimus. Ilona tikrai padeda rasti savo, esminius atsakymus, kurie atneša visuminį nusiraminimą!
Šiltai, Eglė Stripeikienė

1 komentaras:

 1. Miela Ilona,

  Po pirmos Sesijos su tavim supratau, kad esi ta mokytoja kurios ieskojau. Ieskojau ir nezinojau ko, liudejau ir nezinojau kodel, verkiau ir nesupratau asaru.. Tu man parodei Kelia per Jausmus, Pojucius, Asaras i tai kas cia ir dabar atsiskleidzia. Kiekviena gyvenimo akimirka yra tas kas ieskoma ir nori buti pamatyta, pajausta ir apkabinta. Aciu uz tavo nuosirdu ir suprantanti zvilgsni, uz tavo zodzius ir uz tavo tyla- kurioje atsiskleide Tiesa ir Meile. Aciu kad tu esi!
  Su meile Rasa Loga

  AtsakytiPanaikinti