Renginiai

Sekantis susitikimas internete per Zoom:

Rugpjučio 27 d. 19:00 val


Praėję Renginiai:

2019

Birželio 27 d. 19:00 val.

Gegužės 29 d. 19:00 val.

Balandžio 25 d. 19:00 val

2018

Liepos 24 d. 19:00 val.


Visi kažko ieškom, ir tas begalinis ieškojimas -- neradimas kankina. Bandom suprasti tai, ką sako kiti, pritaikyti informacija sau ir viliamės, kad kažkas turi atsakymą į mūsų klausimus. Tas ieškojimas gali tęstis metų metus, nuo knygos prie knygos, nuo vieno mokytojo prie kito. Bet ar žinai, kad tau nereikia nei knygų, nei mokytojų, kad atsakymai į tavo klausimus yra savyje?

Bet ar žinai ko ieškai? Ir kaip rasti tą atsakymą, kuris užbaigia ieškojimus? Tiesa labai paprasta ir nepaslėpta. Tiktai ji nepriimama už atsakymą, nes protui atrodo, jog tai per paprasta.

Galima sakyti, kad visas ieškojimas yra panašus į tai, kaip žuvis ieškotų vandens. Ji vandenyje, bet vandens nemato, nes ieško kažkur kitur, ne čia, kur vanduo neišvengiamai atvirai yra.

Aš jau aštuoni metai padedu ieškotojams rasti tiesą savoje patirtyje, man teko bendrauti su šimtais žmonių ir man pažįstami visi blokai ir klystkeliai. Turiu daug patirties, kaip parodyti, į ką žiūrėti ir ką reikia pastebėti. Kiekvienas žmogus yra savam kelyje ir lyginimas savos patirties su kitų gali kelti dvejones. Esmė yra tame pažiūrėjime, pačiam, savoj patirty ir atpažinime to, kas nepaslėpta, bet atrodo nepasiekiama.

Taigi kviečiu į renginį, kur aš parodysiu kur žiūrėti, pašnekėsiu apie pagrindinius sunkumus ir padėsiu tau pačiam rasti savo atsakymus.

  • Tai nėra apie naują įsitikinimą ar teisingą supratimą.
  • Tai yra apie pamatymą to, kas yra akivaizdu, tiesiog prieš nosį.
  • Tai yra apie naštos numetimą, kurią nėra būtina nešti.
  • Tai yra apie ieškojimo pabaigą ir tyrinėjimo pradžią .
  • Tai yra apie vidinę laisvę būti ir gyventi iš širdies.
  • Tai yra apie meilę gyvenimui ir vaikišką džiaugsmą, matant kad viskas yra kaip turi būti.
  • Tai yra apie atsibudimą iš sapnavimo atmerktom akim ir pilną pasinėrimą į gyvenimo patirimą, ne per konceptus, ne per supratimą, bet per tiesioginę realizaciją ir matymą to kas yra.

Pokalbis vyks 19:00 val. per zoom programėlę. Dalyviams bus atsiųsta nuoroda kur prisijungti į pokalbį. Norintys dalyvauti siųskite emailą į stillness00joy@gmail.com Emaile parašykite ko jūs ieškote, koks klausimas neduoda ramybės.

Dalyvių skaičius neribotas. Sumokėti galima per PayPal ir į lietuvišką sąskaitą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą