Apie mane

Gimiau Lietuvoje, baigiau vidurinę mokyklą Šilutėje ir studijavau Kauno Vytauto Didžiojo universitete. Mane visuomet domino protas ir žmonių mąstymas, todėl pasirinkau psichologijos studijas. Vos tik baigusi universitetą ir gavusi bakalauro laipsnį, išvažiavau į Angliją. Ten pragyvenau dvidešimtį metų. Kartu su vyru darėme tatuiruotes savo studijoje, pietų Anglijoje.

Mano “tiesos” paieškos prasidėjo 2002 metais, kaip pirmą kartą patyriau proto ramybę, tylą, būtį be minčių. Tai jaučiau kaip buvimą namuose, absoliučią taiką ir pasitenkinimą buvimu. Nuo to laiko ieškojau, kaip vėl patekti į tą būseną.

2010 metais atradau Džedo Makenos knygas, kurios šokiravo ir katapultavo iš hipnotinės būsenos. Pamačiau, kad visi įsitikinimai, visos žinios apie tai, kas esu aš, kas yra pasaulis, nėra tiesa. Prasidėjo dekonstrukcijos periodas, skausmingas savęs ieškojimas, klausimai apie tai, kas yra tiesa, kas yra tas “aš”.

Galų gale suvokiau, kad nieko nežinau. Atsivėrė tuštuma ir nežinojimas. Jaučiau tai kaip taiką ir ramybę. Paskutinis žingsnis buvo klausimas: "ar egzistuoja aš?" Atskiras individualus “aš” pasirodė tėra iluzija, tai suvokus ir realizavus atėjo ieškojimų pabaiga. Atradau namus.

Iš karto pradėjau rašyti blogą "Marked, Eternal" kuriame dalinausi savo mintimis apie naujai atrastą laisvę ir kviečiau skaitytojus patiems tai patirti. Žmonės pradėjo kreiptis pagalbos, norėdami surasti laisvę: dažniausai bendravau elektroniniu paštu ir taip prasidėjo “Liberation Unleashed” veikla. Kartu su Elena Nezhinsky ir kitais draugais išvystėm “Direct Pointing” metodą, dialogą tarp ieškotojo ir vedlio, kuomet vedlys užduoda labai fokusuotus klausimus ir ieškotojas turi juos atsakyti, remdamasis tiktai savo patirtimi.

2011 rugsėjį įkūrėme “Liberation Unleashed” internetinę svetainę ir forumą. Šiuo metu forume yra apie septyni tūkstančiai narių iš viso pasaulio. Du tūkstančiai narių patyrė, kad atskiras, nepriklausomas “aš” yra iliuzija. Šimtai patyrusių padeda kitiems ieškotojams tai suvokti. Visa veikla vykdoma visuomeniniais pagrindais, žmonės vieni kitiems padeda. Forume galima rasti vedlių, keliomis kalbomis.

Kartu su Elena Nezhinsky išleidome knygą “Gateless Gatecrashers” kurią galima atsisiųsti internetu iš “Liberation Unleashed” svetainės. Knyga išversta į prancūzų ir rusų kalbas. Galima klausyti knygą rušiskai. Ji susideda iš dialogų su žmonėmis, kuriuos pravedėme kartu su Elena pačioje judėjimo pradžioje. Visi pokalbiai baigiasi realizacija. Dauguma žmonių perskaitę šią knyga patys tai patiria, be vedlio pagalbos.

Liberation Unleashed” yra judėjimas, kurio tikslas kuo paprasčiau ir aiškiau išreikšti ir parodyti, kad atskiras individualus “Aš” nėra realybė. Teko kalbėtis su šimtais skirtingų pažiūrų žmonių iš viso pasaulio. Mano pagrindinis darbas yra kviesti ieškotojus patiems patirti, kas yra tikra. Aš neduodu atsakymų į ieškotojo klausimus, bet užduodu klausimus, kurie padeda išspręsti būties mįslę. Tokiu būdu ieškotojas nėra išmokomas kažko naujo, bet klausinėja tai, ką jau žino, ko išmokęs iš kitų, kol galų gale randa atsakymą pats.

2016 metais “New Harbinger” leidykla išleido mano knygą “Liberation Unleashed”, į kurią sudėjau viską, kas padeda žmogui pačiam patirti. Knygoje yra dialogai, pratimai, straipsniai apamąstymams iš blogo ir septyni žingsniai, kaip pačiam patirti, kas tas “Aš”.

Kol gyvenau Anglijoje, vedžiau reguliarius susirinkimus, pokalbius, kurių metu žmones galėjo diskutuoti, ieškoti ir rasti atsakymus. Visi pokalbiai yra įrašyti ir galima jų klausyti per “podkastą” angliškai.

2017 kartu su vyru palikome Angliją ir išvykom į Meksiką. O nuo 2019 gyvename Letuvoje.
Aš priimu lankytojus gyvai ir vedu susitikimus internete, taip pat dirbu asmeniškai, per Skype.

Apie artėjančius renginius skaitykite čia.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą